Ertem Grup


ERTEM GRUP İLE YAŞAMINIZIN HER
YERİNDE ÇOK YÖNLÜ TEKNOLOJİLER

ERTEM 30 yıldan fazla bir süredir mühendisliğe ve yüksek standartlara sahip ürünlere verdiği değerle müşterilerine kaliteli ürünler sunan Ankara Merkezli, bünyesinden doğan yapı içerisinde birbirinden bağımsız 3 ana departmandan oluşan, faaliyet göserdiği alanlarda sürekli olarak kendini yenileyen, geliştiren teknoloji ve hizmet odaklı bir gruptur.

ERTEM GRUP'u oluşturan kısımlardan her biri kendi alanlarında büyümeye kendine amaç edinmiş, uzman kadrosuyla ülkemizde birçok gelişmenin öncüsü olmuştur.

ERTEM GRUP teknolojinin en üstün ürünlerini ülkemize kazandırmayı ilke edinmiş, kaliteden ödün vermeyen, yeniliklere açık, danışmanlık hizmeti, proje geliştirme, temsilcilik, dış ticaret, mühendislik hizmetleri sunmaktadır.

Sektörde 30 yılı aşkın bilgi birikimi ve tecrübeye sahip ERTEM GRUP; kullanıcıların beklenti ve fikirlerine değer veren, müşteri memnuniyetini her zaman en üst düzeyde tutmayı misyon edinmiş bir teknoloji ve hizmet grubudur. ERTEM GRUP olarak daha iyi bir yolun duyarlı müşteri hizmeti, çabuk teslimat ve profosyonel ürünlerde geçtiğine inanıyoruz.

Ertem Solar, Ertem Termal Konfor,Ertem Mimar ve Ertem Sıhhi Tesisat departmanlarımızla her türlü sorununuza çözüm arıyoruz.

Bizi desteklediğiniz için teşekkür ederiz.
İletişim


Ankara Merkez ve İstanbul Şubemizle İrtibata Geçebilirsiniz.

>>İrtibat

Ertem Grup ©Copyright 2009-2010