Ertem Grup
Elektrikli Isıtma Sistemleri


Elektrikli Isıtma Kabloları

Elektrikli yerden ısıtma sistemlerinde zemin döşemesinin altına montajı yapılan ısıtıcı kablolar sayesinde, evlerde alışıla gelmiş ısıtma sistemlerine alternatif olarak konforlu ve verimli ısıtma sağlanır. Ev içi elektrikli yerden ısıtma sistemi, zemine yakın kısımdaki soğuk havayı ısıtarak yukarı çıkmasını sağlar. Isınan havanın yükselme presibini kullanarak ısıtmayı gerçekleştiren bu sistemlerin sağladığı termal konfor, klasik radyatör sistemlerine kıyasla çok daha yüksektir. Ertem'de elektrikli ısıtma sistemleri, mekan ısıtma şilte veya kablolarını ve elektronik sıcaklık kontrol birimlerini içermektedir. Ertem-Warmteck ısıtma sistemleri bu birimler ile yepyeni bir ifadeyi temsil eder. Bu modern ve yenilikçi teknoloji Ertem serisiyle bütünleştirilmiştir. Parke, karo, beton altına yerleştirilebilen bu sistem bina içerisindeki her türlü alanda kullanilabilmektedir.

Ürün Seçiniz.Zemin Isıtma Şilteleri
Zemin Isıtma Kabloları

Restorasyon ve yeni binaların yapımındaki seramik yerleştirmesinin altında konut ve ticari alanlar için ideal uygunluktadır. Çabuk ve verimli bir şekilde arzulanan sıcaklığa erişimi sağlar. Her isteğe göre uygulama özelleştirilebilir.
Parke Zeminler İçin Kullanılan Isıtma Şiltesi

Tahta kaplamalı kuru zeminler için mükemmel bir ısıtma elemanıdır. Herhangi bir sert zemin yüzeyinin üzerinde yerleştirilebilir. Zemindeki kapalı yakınlık, çabuk ve verimli bir şekilde arzulanan sıcaklığa erişimi sağlar. Oluşan aşırı yüksek zemin sıcaklıklarında ısıtan sistemi engellemek için sıcaklığın 30 °C'nin üstüne çıktığı ve ısıtmanın devam ettiği durumlarda bir sınırlayıcı ile önlenmelidir.
Buğusuz Aynalar

Ertem-Domoteck buğusuz aynalar için geliştirilen sistem, herhangi bir düz duvar aynasının arkasına konularak yoğunlaşmanın gerçekleşmesini engellemektedir.Bu sistemler, ılık bir banyoda gevşetmenin ferahlığını ile duştan hemen sonra aynayı kullanabilme imkanı sunmaktadır.

İletişim


Ankara Merkez ve İstanbul Şubemizle İrtibata Geçebilirsiniz.

>>İrtibat

Ertem Grup ©Copyright 2009-2010